Derby Akuma 25.3.2022

Publikoval(a) administrator dne

Po dlouhé zimní přestávce jsme první jarní zápas zahájili na hřišti Čejetic, tento zápas se bere vždy jako derby. Již v druhé minutě střelil branku náš dorostenec Jakub Matucha a hned v 8.min ho následoval Ivan Votus. začátkem druhého poločasu v 53. minutě navýšil na konečné skóre 0:3 Milan Mlynka.
Začátek jara nám vyšel na výbornou. V silném větru, dešti a na těžkém terénu jsme mohli navýšit skóre minimálně o dvě další branky, ale bohužel nám nebylo přáno, ale i tak jsem velmi spokojený za 3 body. Pro první mistrovský zápas jsem měl k dispozici 18 hráčů, postupně jsem vystřídal 5 hráčů, 2 ještě zůstali mimo a ty dostanou šanci příště. Také musím pochválit rozhodčí, kteří zvládli zápas. Všem hráčů moc děkuji.
Sestava : Hanzlík Pavel, Vietrov Andre, Vele Libor, Karásek Milan, Matucha Jakub, Roman Koubek(K), Rosenkranc Filip, Mlynka Milan, Fingerhut Antonín, Votus Ivan, Borovko Dmytro.
Náhradníci Vratišovský Filip, Chaban Pavlo, Matucha Filip, Kopecký Petr, Krejbich Jan, Plavecký Jonáš, Šindelář David.