SK Akuma Mladá Boleslav — Sokol Březno

Publikoval(a) Lukáš Sýkora dne

Report

V pondělí ve státní svátek jsme přivítali na domácím hřišti první tým tabulky Březno. Hned od začátku zápasu jsme měli více ze hry. Šance jsme měli, již v 5.minutě proměnil pokutový kop Roman Koubek. Soupeř měl také dvě gólové šance, které jsme však zvládli.V 11.minutě po krásné kombinaci zakončoval na 2:0 Ivan Votus. Ve 12.minutě kopalo Březno trestný kop, který na 2:1 dorazil R.Beneš. Před koncem první půlky nám byla odpískána druhá penalta,kterou opět proměnil Roman Koubek. Do šatny jsme tedy odcházeli za stavu 3:1. V poločase jsem viděl na hráčích chuť vyhrát a to se nám také splnilo. V 89.minutě navýšil ještě na konečné skóre 4:1 Ivan Votus. Všem hráčům, vedení a především 120 fanouškům moc děkuji. Sláva Výda- trenér